Meil on au tutvustada Il Gioco restorane - “Klaaspärlimäng” ja “Kesklinna kohvik”, mis on hubase ja rahuliku atmosfääriga itaaliapärased kohvik-restoranid Tallinna kesklinnas. Il Gioco pakub oma külalistele meeldivat vastuvõttu ja maitsvaid roogasid.

Meil on väga suur veinivalik, seega iga veinigurmaan leiab endale midagi meelepärast.

Samuti rõõmustame oma külalisi värskete küpsetistega ning ka toitude kõrvale pakutav leib on valmistatud meie oma pagarite poolt. Kondiitrite valmistatud tordid ja koogid on tehtud värsketest toorainetest ning maitsevad imehästi.

Meie sõbralikud naeratavad teenindajad annavad nõu nii toidu kui ka veini valiku tegemisel. Il Gioco restoranides on rahulik atmosfäär, seega meie külalised saavad lõõgastuda, unustades oma argipäeva mured ning nautida maitsemeeli hellitavaid roogasid.l

Il Gioco restoranide tublid pagarid küpsetavad iga päev värsket leiba, mida on võimalik osta ka kaasa. Pakume oma klientidele ülimalt maitsvaid torte, pirukaid, magusaid korvikesi, quiche, küpsiseid ja magustoite. Valikus leidub mahlaseid marja- ja puuviljakorvikesi, mascarpone-beseekooke, õunapirukaid, soolaseid küpsetisi ja palju muud. Pealegi meie dessertide valik uueneb pidevalt.


KLAASPÄRLIMÄNG

KESKLINNA KOHVIK